O firmie

logo_Activa logo_ODM

O marce Activa Mastercook

Początki marki ACTIVA Mastercook sięgają roku 2001,w którym Jakob Schleicher otrzymał patent na grilla węglowego skonstruowanego według własnej koncepcji. Podjęte działania umożliwiły wprowadzenie z sukcesem nowej marki na rynek niemiecki oraz poszerzenie gamy produktów oferowanych do klientów detalicznych, hurtowych i sieci handlowych.

Od roku 2006 ACTIVA Mastercook stała się znanym i cenionym dostawcą wysokiej jakości grilli, akcesoriów do grillowania, opiekaczy gastronomicznych i produktów związanych z ciepłem w ogrodzie. Wraz z rozwojem strategii firma stała się także wiodącym oferentem parasoli grzewczych, z których na szczególną uwagę zasługuje chroniona patentem piramida Cheopsa wyróżniająca się innowacyjnym designem i niepowtarzanym efektem emitowanego ciepła.

W chwili obecnej firma ACTIVA Mastercook posiada w asortymencie ponad 250 produktów, które zyskały uznanie i zaufanie licznej grupy klientów. Wyroby firmy ACTIVA podlegają ostrym kontrolom jakościowym i odpowiadają następującym normom i dyrektywom: TÜV, GS, CE i DIN, większość oferowanych produktów posiada ceniony na rynku europejskim certyfikat GS. Popularność i niezawodność marki ACTIVA Mastercook poparte jest także wysokimi obiektywnymi ocenami przetestowanych urządzeń w magazynie „ETM Testmagazin” , gdzie ACTIVA była dwukrotnym zwycięzcą i wielokrotnym zdobywcą oceny dobrej.

Ekspansywny rozwój firmy ACTIVA Mastercook i pozyskiwanie nowych rynków zbytów stało się następnie przesłanką do stworzenia spółki ACTIVA Polska GmbH w lipcu 2014 roku. Zadaniem nowej firmy jest wprowadzenie marki ACTIVA Mastercook na rynek polski i środkowoeuropejski. Firma ACTIVA Polska prócz wysokiej jakości produktów, ich innowacyjności gwarantuje atrakcyjną ofertę cenową oraz indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów.

Sklep internetowy activa-grill.pl

Internetowy sklep z grillami gazowymi, węglowymi, wędzarkami, parasolami grzewczymi i paleniskami oraz różnego rodzaju akcesoriami do grillowania i przechowywania sprzętu grillowego. Sklep powstał z myślą o prawdziwych miłośnikach dobrego grillowania. Zostań Mistrzem Grilla i skompletuj swój sprzęt do imprezowania na świeżym powietrzu

activa-grill.pl to sklep prowadzony przez profesjonalistów, dla których grill to coś więcej niż weekendowe pieczenie kiełbasek. Grillowanie to wspaniały czas, który często spędzamy z rodziną i przyjaciółmi. Lata praktyk i zebrane doświadczenie pozwala nam dostrzec, co jest najistotniejsze dla naszych odbiorców, dlatego potrafimy słuchać i dobierać dla Was najlepsze rozwiązania. Chcemy, aby każda osoba odwiedzająca nasz sklep znalazła coś dla siebie, baza wiedzy na temat grillowania, przepisy i wyjątkowe produkty są na wyciągniecie ręki.

Zamawiając towar w sklepie activa-grill.pl, masz pełną gwarancję najwyższej jakości. Dodatkowo zamawiasz towar z pierwszej ręki, od generalnego dystrybutora. Codziennie nasi eksperci sumiennie pracują w pocie czoła, aby pomóc Wam w najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Zadowolenie naszych klientów odzwierciedlają statystyki. Wyniki oceny sprzedaży serwisów internetowych z roku na rok notują wysokie wartości. 99% zadowolonych klientów!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.69 / 5.00 792 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Wszystko na czas i w deklarowanej jakości.
2024-05-17
Wszystko bardzo sprawnie
pixelpixelpixelpixel